Стало відома кого зіграє в другому сезоні Відьмака Крістофер Гів’ю

Журналісти не тільки підтвердили участь зірки Гри Престолів у зйомках Відьмака, а й з’ясували кого саме він зіграє.

Так по інформації журналістів порталу Redanian Intelligence, Гів’ю отримав роль проклятого отамана розбійників Нівеллена.

Нівеллен описується як великий і високий людиноподібний кудлатий напівведмідь-напівлев, що пересувається на двох лапах. Він з ніг до величезної ведмежої голови, з вухами сторчма, покритий шерстю. Його лапи зберегли спритність і моторику, але при цьому також покриті шерстю, а пальці закінчуються кігтями. Страшна паща з яскраво-червоним язиком у дві п’яді завдовжки обрамлена білими зубами і кривими іклами, причому, коли Нівеллен закриває рот, вони залишаються зовні, надаючи йому вигляд кабана. Щелепи чудовиська дуже сильні, настільки, що він може перекусити ніжку стільця. Нівеллен має великі налиті кров’ю очі, які добре бачать в темноті. Він одягається в пошарпаний, але хорошої якості одяг і навіть носить деякі прикраси, які, хоча і підібрані зі смаком, але при цьому абсолютно не функціональні — спадщина його минулого життя.

Бувши людиною, Нівеллен був повним з пухкою фізіономією прищавим, болючим і слабким юнаком із кепськими зубами й водянистими очима. Після зняття прокляття до нього повернулася молодість, він став красивим, міцно складеним чоловіком з білою шкірою. Останнім своєю дією Веєрена завдала йому чотири рани у вигляді смуг на щоках, після яких, ймовірно, залишилися довгасті шрами.

Автор публікації

Офлайн 2 місяці

alessia

0
Коментарі: 3Публікації: 371Реєстрація: 16-12-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *