Новий фільм “Щось” стане адаптацією втрачених сторінок оригінальної новели

45 “втрачених” сторінок було знайдено у 2018 році.

Класичний фільм жахів 80-х років Джона Карпентера "Щось" отримає сучасний рімейк, котрий буде базуватися на вмісті втрачених сторінок роману, на котрих базується оригінальний фільм.

Класичний фільм жахів 80-х років Джона Карпентера “Щось” отримає сучасний рімейк, котрий буде базуватися на вмісті втрачених сторінок роману, адаптацією якого і є оригінальний фільм.

Фільм “Щось” з Куртом Расселом 1982-го року виходу базується на книзі “Хто туди йде?” письменника-фантаста Джона Кемпбелла. Новела була опублікована у 1938 р. Зараз Universal Pictures дали зелене світло на нову адаптацію раніше невикористаного матеріалу з творчості Кемпбелла.

Продовження фільму Карпентера так і не було зроблено, попри те, що шанувальники не раз наголошували на неоднозначності закінчення оригіналу, а вимагали зробити пряме продовження, замість якого отримав не однозначний приквел від режисера Маттіса ван Гейнигена 2011 року випуску. Головні ролі в приквелі виконали Мері Елізабет Вінстед та Джоел Едгертон, і розповідав про дослідників Антарктики які знайшли Щось, котре ми й побачили у фільмі 1982 року.

Як повідомляв портал Bloody Disgusting, студії Universal та Blumhouse об’єдналися для нової адаптації, працюючи із втраченими сторінками оригінальної книги.

У 2018 році розширений рукопис “Хто туди їде?” під назвою “Заморожене пекло” було віднайдено, рукопис міститив 45 сторінок, які ніхто ще не бачив.

Хочете бути в курсі останніх новин ґік тусовки? Підписуйся на наш Телеграм та Фейсбук 

Автор публікації

Офлайн 49 хв.

alessia

0
Коментарі: 3Публікації: 371Реєстрація: 16-12-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *