Франшиза “Трансформери” отримає оновлення з двома новими фільмами

трансформери, комікс трансформери, комікси трансформери

Paramount Pictures намагається значно переробити свою франшизу «Трансформери». Джерела видання Variety розповіли що на даний час активно розробляються сценарії двох фільмів : один Джеймсом Вандербілтом (Зодиак, Нова Людина-Павук 1,2), а другий Джобі Гарольдом (Грань майбутнього).

Останнім кроком з розширення франшизи став новий підхід для створення фільмів. Так в “Джмелику” (Бамблбі) 2018 року, було використано набагато менший бюджет ніж в лінійці основних фільмів по “Трансформерам”. Цей різний підхід був схвально сприйнятий як критиками, так і глядачами. “Джмелик” загалом отримав 465 мільйонів доларів у всьому світі та відкрив нову можливість для розвитку всесвіту Трансформерів.

Деталі обох сценаріїв, досі невідомі, але джерела стверджують, що вони “представляють можливість створити декілька сюжетних ліній у межах франшизи”.

Жоден режисер не прикріплений до жодного сценарію, і ймовірно, що обидва проєкт будуть демонструвати абсолютно нових персонажів.

Студія все ще розглядає “Трансформери” як головний пріоритет, сподіваючись якомога швидше долучити режисерів до кожного зі сценаріїв.

Автор публікації

Офлайн 49 хв.

alessia

0
Коментарі: 3Публікації: 371Реєстрація: 16-12-2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *